• Ekologiczne owoce
  • Naturalna uprawa
  • Bez sztucznych nawozów 
  • Bez chemii
Aronia - twoja smaczna porcja zdrowia

Uprawa i przetwórstwo aronii to nie tylko praca,
ale także pasja.

Krzewy aronii uprawiane są na  plantacjach, które są w 100 % ekologiczne. Bez wykorzystania sztucznych nawozów i chemicznych środków ochrony roślin.
Dzięki temu produkty są certyfikowane ekologicznie. Rolnicy doglądający upraw doskonale wiedzą, w jaki sposób o nie dbać, aby rodziły owoce aronii bogate nie tylko w wartości odżywcze, ale także w walory smakowe. Tylko takie owoce trafiają finalnie do produkcji i dlatego ich smak jest tak wyjątkowy.

Certyfikat Ekologiczny

Produkty aroniowe oraz uprawy owoców aronii są certyfikowane ekologicznie i uprawiane pod czujnym okiem jednostki certyfikującej. Daje to gwarancję najwyższej jakości, bez pestycydów, bez konserwantów i bez sztucznych barwników.

Cel

Troszczymy się nie tylko o uprawy, ale również o to, aby produkty aroniowe zachowały jak najwyższą jakość.

Procesy produkcyjne zostały przygotowane z dbałością o najmniejsze szczegóły. Dzięki najnowszej technologii wykorzystywanej w tłoczni udaje się zachować wszystkie wartości odżywcze zawarte w świeżych owocach, jednocześnie zapewniając jeszcze lepszy smak.

Misja

Nieustannie poszerzamy wiedzę na temat prozdrowotnych wartości aronii, która codziennie zaskakuje swoimi właściwościami, dlatego właśnie zachęcamy wszystkich do włączenia aronii do codziennej diety. 

Jesteśmy świadomi prozdrowotnych właściwości aronii i korzyści, jakie niesie jej spożywanie dla zdrowia, urody i samopoczucia. Głównym celem jest nie tylko rozwój, ale także rozpowszechnianie świadomego podejścia do żywienia wśród odbiorców, dlatego zachęcamy do włączenia produktów z aronii do codziennej diety. Zalecamy produkty w pełni ekologiczne, zawierające tylko naturalnie występujące składniki, bez dodatku cukru, konserwantów czy barwników, dzięki czemu klienci mogą być pewni ich najwyższej jakości.

Aronia uprawiana z pasją

Aronia, zwana czarnym skarbem, zawiera w sobie bogactwo witamin i antyoksydantów. Dzięki zawartym w niej składnikom ma wiele właściwości prozdrowotnych i hamujących starzenie. Dzięki obecności bioflawonoidów obniża ciśnienie krwi i pomaga w zapobieganiu takich chorób jak miażdżyca czy nadciśnienie. Aronia wpływa pozytywnie na wzrok dzięki zawartości antocyjanów, a obecność polifenoli wspiera organizm poprzez obniżenie ilości cukru we krwi. Zawarte w aronii antyoksydanty pomagają natomiast zwalczać wolne rodniki, które są przyczyną wielu chorób.

Tylko najwyższa jakość

Zbiory

Owoce są pełne smaku i witamin, a to dzięki wybraniu najbardziej optymalnego czasu na zbiory oraz ich przetwórstwo, które są zależne od wielu czynników.

Profesjonalny sprzęt

Zbiór aronii prowadzimy z wykorzystaniem maszyn zaprojektowanych specjalnie do owoców aronii, które nie uszkadzają dojrzałych owoców.

Naturalna uprawa

Aronię uprawiamy bez chemicznych nawozów, w pełni ekologicznie, pod czujnym okiem jednostki certyfikującej, która kontroluje uprawy.